Bielszkło - szklarstwo 24h
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/estera/domains/bielszklo.pl/public_html/plugins/content/phocamaps/phocamaps.php on line 52 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/estera/domains/bielszklo.pl/public_html/plugins/content/phocamaps/phocamaps.php on line 53 Strict Standards: Non-static method PhocaMapsPath::getPath() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/estera/domains/bielszklo.pl/public_html/plugins/content/phocamaps/phocamaps.php on line 263 Strict Standards: Non-static method PhocaMapsPath::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/estera/domains/bielszklo.pl/public_html/administrator/components/com_phocamaps/helpers/phocamapspath.php on line 29

Firma Bielszkło świadczy usługi w zakresie profesjonalnej oprawy obrazów.

W naszej ofercie bogate wzornictwo i kolorystyka ram drewnianych i aluminiowych różnych typów i grubości, od stylu retro aż do modern, polskich i zagranicznych producentów.

Zarówno ramy drewniane jak i aluminiowe wykonano z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość, brak odkształceń i zachowanie oprawionej płaszczyzny w nienaruszonym stanie. Na życzenie Klienta sprowadzimy ramę kształtem i stylem odpowiadającą typowi obrazu, o ile nie posiadamy jej w chwili obecnej.

Do pokrycia warstwy oprawianej - zgodnie z wyborem Klienta i naszymi sugestiami - używamy szkła float lub szkła z antyrefleksem.
Podejmujemy współpracę z salonami fotograficznymi i galeriami obrazów przygotowując gotowe ramy do wykorzystania w działalności artystycznej.

Zajmujemy się oprawą:
- obrazów olejnych, pastelowych i akwarelowych,
- podobrazi,
- zdjęć wszystkich formatów,
- plakatów,
- dyplomów okolicznościowych,
- pamiątek na Chrzest, Pierwszą Komunię Świętą i Bierzmowanie,
- haftów i wszelkiego rękodzieła wykonywanego na płaszczyźnie.

Jako Firma szklarska świadczymy także profesjonalną usługę oprawy i fazowania szkła i luster wszelkich typów.

Oprawa obrazów i pozostałych przedmiotów według oferty dla Klientów z terenu Podbeskidzia (Bielsko-Biała, Pszczyna, Cieszyn, Żywiec, Czechowice-Dziedzice i okolice).

Koneserów sztuki zapraszamy również do zakupu obrazów pędzla lokalnych artystów oraz zamawiania za naszym pośrednictwem prac prezentujących pejzaże ziem polskich.

Firma Bielszkło zaprasza codziennie od poniedziałku do piątku od 8.00 do 17.00
oraz w soboty od 8.00 do 14.00.

Meblobest – marka znana w branży usług meblarskich. Od lat zdobywa uznanie na rodzimym rynku realizując i wykonując aranżacje meblowe dla domu oraz wnętrz użytkowych. Meblobest specjalizuje się w szafach i meblach do garderoby, zabudowie kuchennej, meblach łazienkowych, do sypialni, salonu, przedpokoju, pokoju dziecięcego. Na zlecenie Klientów biznesowych Firma Meblobest wykonuje także zabudowę meblową punktów usługowych, butików, salonów kosmetycznych i SPA, hoteli, a także przygotowuje i realizuje projekty mebli specjalistycznych do aptek, gabinetów lekarskich, salonów masażu itp. Firmy Meblobest i Bielszkło wielokrotnie miały okazje współpracować przy projektach, w których zabudowa meblowa zawierała w sobie komponenty szklane: płaszczyzny przesuwne, elementy drzwiowe, lustra między meblami. Dzięki wpisaniu w projekt meblarski motywów ze szkła gotowa realizacja zyskiwała na lekkości i efekcie światła, przestrzeni. Polecamy stronę firmy www.meblobest.com, na której można zapoznać się z pełną ofertą i prezentacją wybranych realizacji.

 

BIEL-Biuro – Nasza firma korzysta z usług BIEL-Biura w zakresie pozycjonowania i autoprezentacji marketingowej oraz w codziennej administracji korespondencją i tworzenia pism ofertowych. BIEL-Biuro obok tych usług zajmuje się przede wszystkim tworzeniem na zlecenie pozwów do sądów: cywilnych i kościelnych oraz pozostałych dokumentów urzędowych. To tutaj powstają pozwy: rozwodowe i alimentacyjne, odwołania w sprawach karnych, pisma w sprawie roszczeń finansowych oraz pozostałych przedmiotów powództwa cywilnego, skargi powodowe w procesach o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego, pisma do ZUS, Urzędu Skarbowego i innych instytucji życia publicznego. Na www.napisz-pozew.pl szczegółowe informacje ofertowe tej firmy, której działalność, dzięki zdalnemu przesyłowi informacji obejmuje obszar całej Polski wychodząc także poza granice kraju.

 

Ceramika PILCH - Ceramika Pilch istnieje na rynku swojej branży już od 30 lat. Producent płytek ceramicznych z Jasienicy to dziś marka światowa – znana także klientom z Czech, Słowacji, Ukrainy, Białorusi, Litwy, Rumunii i Węgier. Ceramika PILCH to profesjonalizm produkcji i finezja wykończeń. A skoro płytki to przestrzeń kuchenna i łazienkowa, której nieodzowną częścią są szklane aranżacje i wykończenia z luster. Miło nam, że zostaliśmy zaproszeni przez Ceramikę PILCH do współpracy, którą realizujemy od początku istnienia naszej Firmy. Bielszkło zrealizowało niejedną prezentację dla Salonu w Jasienicy i z przyjemnością zaprasza Klientów do odwiedzenia salonów Ceramiki PILCH, życząc udanych zakupów. Stałym Klientom przypominamy, a nowych informujemy, że szczegółową ofertę znaleźć można na www.pilch.pl

 

Black-Kajman – Nasza współpraca z Black-Kajman pozwoliła na stworzenie wielu unikalnych realizacji szklanych. Dzięki doświadczeniu i nowatorskim pomysłom p. Ilony Podsiadło udało się przygotować i zrealizować wspólnie zarówno projekty wnętrz z elementami szklanymi i wykończeniem lustrzanym jak i pojedyncze elementy szklane np. lustra w stylu modern lub retro. Na stronie www.blackkajman.pl dowiedzą się Państwo więcej na temat projektowania 3-D, możliwościach jakie stwarza nowoczesny design a galeria realizacji projektów indywidualnych i komercyjnych stanowić będzie dobry wstęp do przedstawienia własnej wizji wnętrza zaprojektowanego na Państwa zlecenie przez specjalistów z Black-Kajman.

 

43-309 Bielsko-Biała
ul. Bystrzańska 10


tel. (33) 81-43-001

Pogotowie szklarskie 24h:

tel. 509-672-335

Kliknij, aby wysłać wiadomość e-mail przez formularz kontaktowy

 

Nasza firma zlokalizowana jest w dogodnym punkcie dojazdowym Bielska-Białej przy ul. Bystrzańskiej 10 (zjazd z ul. Partyzantów w stronę zajezdni MZK - w podwórzu na przeciw kwiaciarni).
Na Klientów czekają dogodne miejsca parkingowe.

Biuro obsługi klienta czynne:
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-17.00
i w soboty w godz. 8.00-12.00

From Address:

 

Strona w przygotowaniu - zapraszamy wkrótce.

 

Lacobel - wybrane realizacje:

 

Nasze realizacje wnętrz hotelowych w Ogrodzieńcu:

 

Nasze realizacje dla salonu firmowego Ceramika Pilch w Jasienicy k/Bielska-Białej:

 

Starsze realizacje:

Więcej artykułów…

  1. Szkło
  2. Oferta
  3. O firmie